Váš velký den se pomalu blíží, svatební šaty jsou vybrány, hosté pozváni, prstýnky se třpytí v krabičce….Jen jakoby malý mráček přeletěl přez čela snoubenců. Vědí, že jejich rodina i přátelé je mají opravdu rádi. Že si každý z nich dá práci a bude se snažit vybrat opravdu hodnotný dar na počest vstupu novomanželů do nového společného života. Ale přeci jen, každý má odlišný vkus. Někdy se sejdou dokonce dvě kávové soupravy, patero povlečení a naopak některé věci chybí. Snoubenci si lámou hlavy, jak taktně svým blízkým naznačit, co by si opravdu přáli, co jim bude dlouhá léta sloužit a jak zařídit, aby stejný dar nakonec neměli vícekrát. V dnešní době již existuje dobrá rada jak předejít těmto nesnázím. Ve světě i u nás se pro ni ujal název Svatební list. Rodičům i dalším svatebním hostům pomůže Svatební list ve výběru a nákupu vhodných darů pro novomanžele. Snoubenci se nejprve rozhodnou, jaké věci do domácnosti by si nejvíce přáli. Jejich výběru jim mohou napomoci specializované obchody.

Tuto službu pro Vás zajišťujeme i v našem obchodě.

Po výběru zboží v našem obchodě, který organizaci Svatebního listu nabízí, Vám vystavíme Svatební list. Na něm bude přesně uvedeno vybrané zboží včetně ceny. Vy pouze rozešlete se svatebním oznámením, že v našem obchodě je sestaven Svatební list. Každý tak bude mít možnost si pro Vás vybrat příslušný dar podle svých možností,případně více hostů se na jeden dar může složit. Pracovníci našeho obchodu od tohoto okamžiku povedou evidenci zakoupeného zboží. Tím se naprosto vyloučí možnost, že by se jedna věc sešla vícekrát.

Vybrané, ale nezakoupené zboží uvedené ve Svatebním listu Vám budeme dva týdny po svatbě rezervovat, abyste měli možnost si některé vybrané věci sami dokoupit.

Naše základní zásada je jedna – maximální pohodlí a maximální spokojenost snoubenců i jejich hostů.